2010. gada 24. okt.

Let the Sun Shine.


Visi vasaras sērotāji nozuduši, jo beidzot ir Rudens brīvlaiks :) Skola tā nav vairs tik biedējoša kā bija. Tagad vel no viņas ir nedēļa brīvs, un šī nedēļa visos veidos ir jābauda: jāapciemo sen nesatiktie; jāsvin godam; jāguļ, jāguļ.

Pēc savas dzimšanas dienas, man visas ballītes sanāk mierīgas. Laikam tur būšu atdevusi sev visu pēdējo (giggle). Savā ziņā, es par to priecājos, jo kaut ko tādu es vairs atkārtot negribētu, tomēr par traku.
Vakar piemēram, ļoti mierīgi, ar Aneti izdzērām šampanieti, ko Herta viņai bija uzdāvinājusi. Herta neko rūgstošu dzert nevar, tāpēc dzērām uz pusēm ar Aneti. Vēlāk pazvanīja Gusevs uzaicināja pie Lankas uz garāžu, ilgi tur nepaliku. :D Aizgāju līdz viņam uz veikalu, jo apnika tur sēdēt. Atnācu atpakaļ un meitenes nāca mani pavadīt . :)

5dien vispār bija kaut kas graujošs. Viss sakās ar manu un madaras ideju, kaut ko mierīgi šodien paņemam. mhmmm. Kaut kā šitā doma nesanāca, nē nu man sanāca - viņai nē. :DD Un kam bija jauzņemās atbildība, bet protams, kad man.

Nu jā brīvlaiks sācies teicami. Turpinājums sekos pēc tā :)

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru